9152 NERO ASSOLUTO GRANA FINE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9152 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 22 |
| Length | 333cm / 131inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
Select the slabs:
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
| Block | 9152 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 333cm / 131inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |